Pomysły na ekskluzywne prezenty biznesowe

Ekskluzywne prezenty dla najlepszych klientów firm to sposób na podziękowanie za owocną współpracę oraz wyróżnienie partnera w biznesach na tle innych. Boże Narodzenie to dobra okazja, aby wręczyć wyjątkowy upominek i tym samym zadbać o budowanie pozytywnych relacji z klientem.

Pomysł na wypoczynek w prezencie

Voucher na pobyt w luksusowym hotelu to idealny prezent dla kobiety oraz mężczyzny. Ośrodki wypoczynkowe oferują swoim gościom liczne pakiety pobytowe, które zapewnią wczasowiczom spokojny i pełen wygód odpoczynek. Ciekawym pomysłem na prezent jest ofiarowanie weekendu w jednym z hoteli Spa&Wellness. Goście hotelowi mają wówczas do dyspozycji strefę odnowy biologicznej, gdzie mogą do woli korzystać z licznych atrakcji, jak: baseny z podgrzewaną wodą, hydromasaże, groty solne czy sauny. Ośrodki Spa&Wellness dysponują również bogatą ofertą różnego rodzaju zabiegów na twarz oraz całe ciało. Goście mogą poddać się relaksacyjnym masażom aromaterapeutycznym bądź skorzystać z kuracji pielęgnacyjnych, ujędrniających lub leczniczych.

Lot balonem

Widokowe loty odbywają się w kilkuosobowych grupach, ale istnieje także możliwość rezerwacji balonu na wyłączność. Baloniarstwo jest niezwykle widowiskowym sportem, a prezent w postaci przelotu w gondoli balonu daje niepowtarzalną okazję, aby poczuć na własnej skórze związane z nim emocje. Majestatyczny lot widokowy to niezapominane przeżycie, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci. Przez godzinę uczestnicy zabawy mogą podziwiać widoki z nowej perspektywy.

Indywidualny rejs jachtem

Rejs nowoczesnym jachtem zachwyci nie tylko miłośników żeglarstwa i sportów wodnych, ale i fanów aktywnego spędzania wolnego czasu. Voucher upoważnia do odbycia kilkugodzinnego rejsu, któremu przewodniczyć będzie profesjonalny sternik. W trakcie wyprawy uczestnicy dowiedzą się wielu ciekawostek na temat żeglarstwa, a także zdobędą praktyczne umiejętności z zakresu wyposażenia statku oraz sposobów jego sterowania. Rejs umili wspólne śpiewanie szant i podziwianie nadmorskich widoków.

Podziwianie widoków z pokładu szybowca

Lot szybowcem to wyjątkowy prezent, który daje odpowiednią dawkę adrenaliny oraz przepiękne widoki. Czas trwania rozrywki uzależniony jest od warunków atmosferycznych. Zazwyczaj trwa od 5 do 15 minut. O bezpieczeństwo i komfort właściciela bonu podarunkowego dba doświadczony pilot, który steruje szybowcem.

 

Materiał zewnętrzny

Zobacz również
Komentarze (0)
Zostaw komentarz