Technologie w urządzeniach do nagrywania dźwięku. Co oferują nowoczesne rejestratory?

​Nowoczesne dyktafony i rejestratory dźwięku potrafią znacznie więcej niż ich odpowiedniki sprzed lat.

Jeśli nie mieliście jeszcze do czynienia z urządzeniami tego typu, najwyższa pora nadrobić zaległości i samemu przekonać się, jakie funkcje i udogodnienia oferują one swoim użytkownikom. By wam to umożliwić, przygotowaliśmy zestawienie trzech ciekawych modeli od OM SYSTEMS o naprawdę dużych możliwościach. Wszystkie z nich możecie zamówić na https://notopstryk.pl/pl/c/Rejestratory-dzwieku-i-dyktafony/454.

Rejestrator dźwięku LS-P1

Ten model został stworzony z myślą o nagrywaniu dźwięku w doskonałej jakości niezależnie od sytuacji. Jest częścią serii LS Pocket, wyróżniającej się kompaktowymi obudowami z wytrzymałego metalu. Wewnątrz kryje się system trzech mikrofonów kierunkowych zapewniających znakomitą jakość nagrań. Przewyższa ona standard CD-Audio, oferując rozdzielczość do 96kHz/24bit w formacie PCM. Dzięki różnym ustawieniom equalizera, urządzenie sprawdza się zarówno do nagrywania muzyki lub wywiadów, jak i do rejestrowania dźwięku w terenie.

Rejestrator dźwięku LS-P2

Kolejny przedstawiciel rodziny LS zapewniający doskonałą jakość dźwięku w mobilnej formie. Zintegrowany system trzech mikrofonów TRESMIC sprawia, że rejestrator doskonale oddaje dźwięki z zakresu niskich częstotliwości. Model wyposażony został w moduł Bluetooth, dzięki czemu umożliwia bezprzewodowe połączenie z różnymi urządzeniami oraz zdalne sterowanie za pomocą aplikacji OLYMPUS Audio Controller BT (dostępna dla systemu Android). Niewielkie rozmiary i solidna, metalowa obudowa czynią z LS-P2 idealne rozwiązanie dla muzyków i lub osób szukających możliwości nagrywania dźwięku nawet w najtrudniejszych warunkach.

Rejestrator dźwięku LS-P5

To uniwersalne urządzenie, które można wykorzystać do rejestrowania dźwięku na różne potrzeby – od materiałów podróżniczych, przez wykłady i wywiady, aż po nagrywanie muzyki. Z trzema mikrofonami, regulacją kierunkowości, i maksymalnym poziomem ciśnienia akustycznego do 125 dB SPL, LS-P5 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Całości dopełniają zintegrowane funkcje Bluetooth, możliwość monitorowania dźwięku za pomocą słuchawek, oraz dostępność różnych formatów zapisu dźwięku.

Jak widać, nowoczesne rejestratory dźwięku to urządzenia o ogromnych możliwościach. Sprawdzą się zarówno w przypadku dziennikarzy czy podcasterów, jak i muzyków lub przyrodników. Specjalnie dobrane mikrofony o doskonałych parametrach gwarantują wysoką jakość dźwięku, a obudowy i niewielkie rozmiary pozwalają korzystać z nich w każdym miejscu.

Artykuł partnera

Zobacz również
Komentarze (0)
Zostaw komentarz