Rozwój płatności bezgotówkowych w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i prowadzisz punkt handlowo-usługowy? Dowiedz się więcej o rozwoju płatności bezgotówkowych w Polsce i pozwól rozwinąć się swojej firmie.

Płatności bezgotówkowe w Polsce

Polskie społeczeństwo coraz chętniej podchodzi do płatności bezgotówkowych. Wynika to zarówno z badań, jak i z obserwacji rynkowych. Co go przekonuje do tej metody płatności? Przede wszystkim innowacyjność, wygoda, szybkość oraz możliwość dokonania płatności pomimo braku karty płatniczej czy gotówki. Niestety wciąż istnieje sporo punktów handlowo-usługowych, w których brakuje urządzenia do płatności bezgotówkowych (terminal płatniczy). W celu popularyzacji oraz promocji tej metody powstał Program Polska Bezgotówkowa.

Program Polska Bezgotówkowa

Polska Bezgotówkowa to program będący następstwem wspólnej inicjatywy Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii (sektora publicznego), Związku Banków Polskich, wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych, którzy stworzyli Fundację Polska Bezgotówkowa. Do kogo skierowany jest program? Do przedsiębiorców, którzy w ciągu ostatniego roku (12 miesięcy) nie korzystali z terminala płatniczego w swoim punkcie handlowo-usługowym. Kto nie może wziąć udziału w programie? Franczyzobiorcy i przedsiębiorcy, którzy mają więcej niż 5 placówek oraz jednostki administracji publicznej. Więcej informacji na temat Programu Polska Bezgotówkowa znajdziesz na stronie https://bezgotowki.pl/.

Jaki terminal płatniczy wybrać?

Dzięki Programowi Polska Bezgotówkowa możesz otrzymać darmowe terminale płatnicze. Fundacja Polska Bezgotówkowa nie tylko zwolni Cię z opłaty (terminal za 0 zł), ale również ureguluje abonament za świadczenie usługi (płatności bezgotówkowe) przez 12 miesięcy. Gdy już wiesz, na jaką pomoc możesz liczyć, zastanów się, jaki terminal płatniczy wybrać. Program Polska Bezgotówkowa oferuje dwa modele – terminal standardowy (zapewnia bezpieczeństwo transakcji, obsługuje Visa, Mastercard, UPI, JCB oraz płatności BLIK, dostępny jest w wersji przenośnej oraz stacjonarnej, akceptuje płatności telefonem oraz kartą płatniczą) oraz terminal Smart D220 (zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, akceptuje Visa, Mastercard, UPI, JCB oraz płatności BLIK, posiada wytrzymałą baterię nawet do 200 transakcji, gwarantuje nowoczesne rozwiązania takie jak dotykowy, bezprzewodowy, intuicyjny w obsłudze ekran, możliwość połączenia przez Wi-Fi lub GSM).

 

Materiał zewnętrzny

Zobacz również
Komentarze (0)
Zostaw komentarz