Usługa multiroom – komfortowe rozwiązanie dla całej rodziny

Walka o pilot do telewizora jest nieodłącznym elementem życia rodzinnego. Jeżeli równocześnie jest emitowana bajka, serial lub ciekawy film, a do tego mecz piłki nożnej lub inne ważne rozgrywki sportowe, wiadomo że ktoś będzie musiał zrezygnować ze swoich potrzeb. Jak poradzić sobie z sytuacją, aby wszyscy byli zadowoleni?

Usługa multiroom – na czym polega?

Multiroom jest już usługą powszechnie oferowaną przez kluczowych dostawców telewizji i Internetu. Gwarantuje pełny dostęp do telewizji całej rodzinie, ponieważ zapewnia możliwość korzystania z identycznego zakresu kanałów na wszystkich telewizorach w domu, ale na każdym z nich może być w tym samym czasie włączony inny program. Równocześnie można oglądać różne programy nawet na czterech telewizorach. Podłączenie usługi multiroom wiąże się z niewielkim dodatkowym kosztem, ponieważ cena za usługi telewizyjne wzrasta wraz z podłączeniem każdego odbiornika, ale to kwota zaledwie około 15 złotych za każdy odbiornik, a zyskuje się dostęp do bardzo dużej ilości kanałów zgodnej z wykupionym pakietem. W przypadku promocji można nawet przez kilka miesięcy korzystać z multiroomu bez dodatkowych opłat. Usługa wymaga podłączenia nie tylko dekodera głównego, ale również dodatkowego dekodera, który umożliwi odbiór programów na kolejnym telewizorze.

Jakie funkcje wyróżniają usługę multiroom?

Podstawową funkcją usługi multiroom jest możliwość oglądania wszystkich kanałów znajdujących się w wybranym pakiecie na kilku odbiornikach telewizyjnych w sposób niezależny od siebie. Dzięki temu na każdym telewizorze może być włączony inny kanał telewizyjny. Dodatkowy dekoder zapewnia możliwość oglądania programów w jakości HD. Operatorzy udostępniają opcję korzystania z rozmaitych dodatków. Można otrzymać między innymi dekoder z nagrywarką, dzięki której można nagrać każdy program i obejrzeć w dogodnym momencie.

Co zyskujesz dzięki usłudze multiroom?

Multiroom bez wątpienia jest rozwiązaniem, które zakończy rodzinne spory o dostęp do kanałów telewizyjnych i ulubionych programów. Jedna usługa wymusza płacenie jednego rachunku, a na dodatek wszelkie problemy techniczne są zgłaszane do jednego operatora. W tym samym czasie dziecko może układać się do snu, oglądając ciekawą bajkę, a mam może w tym czasie włączyć ulubiony serial. Dzięki usłudze multiroom tata nie będzie musiał szukać argumentów, aby obejrzeć ważny mecz. Informacje o tej i innych usługach telewizyjnych oraz internetowych można znaleźć na stronie https://www.inea.pl/. Oferta operatorów jest dostosowywana do coraz większych wymagań klientów i rozwijającej się technologii. Jeszcze do niedawna, aby w dwóch pokojach można było oglądać taką samą gamę programów telewizyjnych trzeba było płacić za drugi dekoder taką samą cenę jak za podstawowy, co dla większości osób było nieopłacalne. Różnica między koniecznością zapłacenia dodatkowych 40 złotych a 15 złotych jest jednak znaczna. W perspektywie roku obecnie można zaoszczędzić całkiem sporą sumę pieniędzy i przeznaczyć ją na inne cele.

Materiał partnera zewnętrznego

Zobacz również
Komentarze (0)
Zostaw komentarz