Urządzenia elektroniczne, które świetnie nadają się na prezent

Elektronika, RTV, komputery, a nawet małe urządzenia AGD są coraz częściej kupowane w charakterze upominku. Jakie prezenty tych kategorii wybrać na różne okazje?

Komunia – elektroniczne upominki do 1500 złotych

Komunia to szczególnie celebrowana uroczystość. Z tej okazji zwykło się wręczać różnorodne upominki – często niezbyt tanie. To, ile warto przeznaczyć na prezent komunijny, można uzależnić od stopnia pokrewieństwa i własnej roli w tej uroczystości. Najdroższe prezenty zwykli wręczać rodzice chrzestni i to oni najczęściej mają spory problem z zakupem odpowiedniego upominku.

Komunia to okazja, by wręczyć prezent symboliczny lub praktyczny. Pamiątkowe drobiazgi mają ogromną wartość sentymentalną i będą świetnymi pamiątkami na całe życie, ale nieco praktyczniejszym rozwiązaniem wydaje się zakup przedmiotów, które przydadzą się dziecku do zabawy lub nauki. Oto kilka propozycji, po które można sięgnąć:

  • Dron – można kupić go już za kilkaset złotych. To dość popularny upominek komunijny i urodzinowy. Drony są dostępne w wersji zabawkowej (mogą to być latające lub jeżdżące postaci z bajek) lub klasycznej, mogą być wyposażone w kamerę, co tylko dodaje im funkcjonalności.
  • Laptop lub ultrabook – to świetny pomysł na prezent z tej okazji. Jeśli nie dysponujemy odpowiednim budżetem, można kupić urządzenie tego typu wspólnie z innymi członkami rodziny albo wybrać jeden z tańszych, ale wydajnych i funkcjonalnych modeli. Niedrogie laptopy, notebooki i ultrabooki można znaleźć w ofercie marki Asus. Już za nieco ponad 1000 złotych można kupić urządzenie w sam raz dla dziecka. https://www.morele.net/laptopy/laptopy/notebooki-laptopy-ultrabooki-31/,,,,,25,,,,,/1/
  • Tablet – tablety są dziś coraz tańsze i coraz powszechniejsze. Już za kilkaset złotych można kupić funkcjonalny tablet, który przyda się dziecku do grania w gry, oglądania filmów i korzystania z sieci.
  • Tablet graficzny – jeśli wiemy, że dziecko posiada już komputer (na przykład stacjonarny) i wykazuje jakieś zdolności plastyczne, to warto kupić mu tablet graficzny. Podstawowe urządzenia tego typu nie kosztują wiele, a niektóre zawierają nawet licencję do programu graficznego. To świetne narzędzia do doskonalenia warsztatu rysowniczego, malarskiego w wariancie cyfrowym, który jest dziś tak popularny i ceniony.

Urodziny – prezenty do 300 złotych

Świętowanie urodzin z odpowiednimi upominkami jest bardzo przyjemnym doświadczeniem. Upominki urodzinowe nie muszą być drogie – wiele zależy od dostępnego budżetu, jak również od kontaktów, które łączą nas z solenizantem. Można przyjąć, że w większości przypadków prezent w cenie do 300 złotych będzie w pełni wystarczający. Oto kilka pomysłów na praktyczne i funkcjonalne upominki urodzinowe:

  • Elektryczna maszynka do golenia – to urządzenie, które może być świetnym upominkiem dla mężczyzn, którzy zwykli golić lub stylizować zarost. Można wybrać maszynkę z regulacją lub wymiennymi końcówkami, która umożliwi precyzyjne skracanie, golenie i trymowanie zarostu.
  • Suszarka do włosów – choć to sprzęt, który większość osób posiada w swoim domu, to zawsze warto zorientować się, czy przypadkiem w charakterze prezentu nie przydałaby się nowa suszarka z dodatkowymi końcówkami, z nowoczesnymi funkcjami i o odpowiednio dużej mocy. Może dobrym wyborem byłaby mała suszarka, którą łatwo zabrać ze sobą na wyjazd lub model w komplecie z innymi akcesoriami do stylizacji włosów. https://www.morele.net/agd/zdrowie-i-uroda/suszarki-do-wlosow-192/
  • Smartband – inteligentne opaski to niedrogie i przydatne gadżety sportowe. Mogą być świetnym pomysłem na prezent zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny. Inteligentną opaskę można sprezentować komuś, kto prowadzi lub zamierza zacząć prowadzić aktywny tryb życia, ćwiczyć, biegać i monitorować swoje postępy. Inteligentna opaska zdecydowanie to ułatwi.
  • Mysz komputerowa – wiele osób posiada klawiatury i myszy komputerowe z kategorii budżetowej i nawet nie zdaje sobie sprawy, jak wygodne mogą być akcesoria z wyższej półki cenowej. Osobie, która spędza trochę czasu przy komputerze, można podarować precyzyjną i dobrze ocenianą mysz komputerową z wyższej półki.

Kupowanie prezentów na te i inne okazje to duże wyzwanie, ale jeśli założymy, jaki mamy budżet i jakiego rodzaju prezent nas interesuje, to nie powinniśmy mieć większego problemu z udanym i trafionym zakupem.

Zobacz również
Komentarze (0)
Zostaw komentarz