Firmowe kartki świąteczne, czyli jak zrobić dobre wrażenie na klientach

Z pewnością nikogo nie zaskoczy stwierdzenie, że w XXI wieku króluje komunikacja elektroniczna. Każdego dnia wysyłamy SMSy, e-maile i korzystamy z aplikacji do przeprowadzania rozmów online... a z roku na rok wysyłamy coraz mniej listów i pocztówek. Wciąż istnieją jednak okazje, podczas których sięgamy po te najbardziej klasyczne rozwiązania. Doskonałym przykładem są Święta Bożego Narodzenia.

Boże Narodzenie - święta obchodzone na całym świecie

Boże Narodzenie to święta obchodzone na całym świecie, a z wolnych świątecznych dni korzystają nawet osoby innego wyznania. Nic więc dziwnego, że zwyczaj składania życzeń świątecznych rozpowszechnił się także w sferze biznesu, a w dobrym tonie jest złożenie klientom i partnerom biznesowych życzeń świąteczno-noworocznych.  Większość firm decyduje się na rozesłanie życzeń pocztą elektroniczną - jest to oczywiście szybki i wydajny sposób na przesłanie pozdrowień do dużej liczby osób, ale czy najlepszy?

Klasyczne kartki świąteczne dla firm

Święta Bożego Narodzenia to świetna okazja na powrót do tradycji - także w komunikacji biznesowej. Jako alternatywę dla życzeń mailowych warto rozważyć klasyczne, przesyłane pocztą firmowe kartki świąteczne

Wśród natłoku bożonarodzeniowych e-maili, kolejne życzenia nie są niczym wyjątkowym… co innego tradycyjna, elegancka pocztówka. Taka kartka świąteczna to wyjątkowy gest, który z pewnością pozytywnie wyróżni firmę na tle innych. Co więcej, kartki bardzo często służą za ozdobę, którą można postawić na firmowej recepcji lub pod choinką, a tym samym będą jeszcze przez jakiś czas przypominać o nadawcy.

Kartki bożonarodzeniowe dla każdego biznesu

Kartki świąteczne zakupione bezpośrednio od producenta można dodatkowo spersonalizować, dodając do wzoru własne życzenia lub nadruk z logo firmy. Dzięki temu nasza kartka nie tylko wywrze pozytywne wrażenie, ale też już na pierwszy rzut oka będzie wskazywać, od kogo ją otrzymano.

Sprzedażą kartek świątecznych i noworocznych dla firm zajmuje się Wydawnictwo Czachorowski i s-ka - aktualną ofertę można odnaleźć na stronie firmowej: kartkiswiateczne.com.pl.

Artykuł sponsorowany

Zobacz również
Komentarze (0)
Zostaw komentarz