Restauracja włoska DaPietro w centrum Krakowa

Dobra włoska kuchnia to w Polsce towar deficytowy. W naszym kraju istnieje wiele "włoskich restauracji", jednak niewiele z nich odpowiada rzeczywistym włoskim standardom. Wyjątkiem jest restauracja DaPietro położona w centrum Krakowa. Kuchnia włoska nabiera tu nowego wymiaru. W restauracji wszystko łączy się w jedną, kompletną całość.

Zarówno jedzenie, jak i wystrój lokalu pozwalają poczuć się jak we Włoszech. Osoby które raz odwiedzają DaPietro, pojawiają się również w przyszłości. Nie ma w tym ani nuty przypadku.

Urokliwy południowy wystrój restauracji

Restauracja DaPietro działa w okolicach Starego Rynku w Krakowie od wielu lat. Mimo konieczności przeprowadzki o kilkanaście metrów, lokal nie utracił swojego charakterystycznego, unikalnego klimatu. W ofercie znajdują się różnego rodzaju dania kuchni włoskiej. W wyborze odpowiednich potraw pomaga wykwalifikowana obsługa. Piękne położenie restauracji w urokliwej piwnicy, a także tradycyjny południowy wystrój sprawiają, że w centrum Krakowa można poczuć się jak na włoskich wakacjach.

Kuchnia włoska w wyjątkowym wydaniu

Restauracja DaPietro specjalizująca się w kuchni włoskiej zaprasza na wyjątkowe potrawy. Z bogatego menu każdy będzie w stanie wybrać coś dla siebie. W naszej ofercie posiadamy sałatki, zupy, makarony, mięsa, ryby, różnego rodzaju desery i wiele wiele więcej. W DaPietro dbamy o każdy szczegół. Wszystkie dania zachwycają nie tylko unikalnym smakiem, ale również wyjątkowym sposobem podania. Restaurację wyróżnia idealne odwzorowanie kuchni włoskiej. Nie ma tu miejsca na fałsz czy masową produkcję. Zależy nam na tym, aby pokazać odwiedzającym urok włoskiej kuchni. Kto wie, może już po jednej wizycie uda się wzbudzić w gościach miłość do tego rodzaju jedzenia? DaPietro tworzy wykwalifikowana kadra pracowników, w tym profesjonalnych kucharzy. Każdego dnia dbają oni o to, aby podawane potrawy zachwycały zarówno stałych, jak i nowych klientów. Wszystkie dania przygotowywane są ze świeżych składników najwyższej jakości. Do posiłków oferujemy tradycyjne włoskie wina. W wyborze odpowiedniego pomogą nasi kelnerzy. Wszystko to po to, aby uczynić wizytę w naszym lokalu niezapomnianą.

Dlaczego warto spróbować kuchni włoskiej?

Kuchnia włoska powszechnie jest uznawana za jedną z najpopularniejszych kuchni świata. W wielu miejscach na świecie jest ona jednak bardzo zmodyfikowana i znacznie odbiega od tradycji. Nie oznacza to jednak, że prawdziwej włoskiej kuchni można spróbować jedynie we Włoszech. DaPietro jest tego wyśmienitym przykładem. Kuchnia włoska to nie tylko makarony i pizza. Warto bliżej przyjrzeć się potrawom z ryb, owoców morza i ciekawych mięs. Kuchnia włoska w założeniu ma być lekka i odżywcza. Wszystko to ze względu na włoski klimat. Mieszkańcy nie mogą czuć się przejedzeni, a jednocześnie potrzebują dużo energii. Nie inaczej jest w naszym przypadku.

Profesjonalnie przyrządzone dania kuchni włoskiej to świetny sposób na spróbowanie czegoś nowego, a jednocześnie dostarczenia sobie wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Wizyta w DaPietro to również świetny pomysł na spędzenie niezapomnianego wieczoru z partnerem, rodziną czy przyjaciółmi.

Zapraszamy - restauracja włoska Kraków DaPietro.

Zobacz również
Komentarze (0)
Zostaw komentarz