Wybór ściemniacza do taśmy LED - który sprawdzi się najlepiej?

Ściemniacze LED do taśm ledowych ułatwiają sterowanie oświetleniem. Odpowiednio dobrany produkt zapewni wysoki komfort oraz swobodę eksploatacji. W ofercie sklepu LED Labs można znaleźć szeroki wybór urządzeń, które powstały w oparciu o innowacyjne technologie oraz certyfikowane tworzywa. Należy podkreślić, że posiadamy wyłącznie produkty wysokiej klasy, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Zapewniamy zróżnicowaną ofertę, tak aby każdy znalazł model odpowiedni do stworzonego systemu oświetleniowego.

Radiowe ściemniacze LED

Radiowy ściemniacz LED zapewnia wysoką wygodę eksploatacji. Nieskomplikowane działanie stanowi w tym przypadku ogromną zaletę. Modelem godnym polecenia jest ściemniacz PWM do taśm LED 8A z pilotem radiowym. Wyróżnia się on wyjątkowo prostą obsługą. Sterowanie przebiega w sposób intuicyjny, a więc nie trzeba posiadać doświadczenia, czy też szczególnych umiejętności. Każdy poradzi sobie z tym zadaniem - wystarczy stosować się do zaleceń producenta. Opisywany model posiada w komplecie pilot radiowy, który ma formę praktycznego breloku. Za jego pomocą możemy uruchomić/wyłączyć oświetlenie, a także zmienić jego poziom. Oznacza to możliwość swobodnego rozjaśniania oraz ściemniania - wszystko zależy od osobistych potrzeb.

Ściemniacz radiowy działa w oparciu o fale radiowe. Bezproblemowa komunikacja sprawia, że nie musimy obawiać się o brak kompatybilności pomiędzy urządzeniami. W jednym pomieszczeniu można użytkować kilka urządzeń - nie ma tutaj ryzyka wystąpienia zakłóceń, czy też innych nieprawidłowości. Na uwagę zasługuje fakt, że omawiany model zapamiętuje ostatni program. Jest to ważne w przypadku, gdy nastąpi przerwanie zasilania. Nie musimy ustawiać parametrów urządzenia ponownie.

Bezdotykowe włączniki ze ściemniaczem

W ofercie sklepu LED Labs można również znaleźć szeroki wybór bezdotykowych włączników z wbudowanym ściemniaczem. Z pewnością zadowoli to tych, którzy cenią sobie tradycyjne rozwiązania. Przykładem jest model PWM 12/24V, który cieszy się uznaniem nawet najbardziej wymagających użytkowników. Trzeba podkreślić, że został on wykonany z solidnych oraz niepodatnych na uszkodzenia materiałów. Cechuje się wysoką trwałością, a także odpornością na oddziaływanie czynników zewnętrznych. Z pewnością niezawodnie posłuży przez długi czas. Należy dodać, że omawiany model gwarantuje prostą i sprawną obsługę. Podłączenie włącznika również nie będzie stanowić żadnego wyzwania.

Proponowany włącznik bezdotykowy ze ściemniaczem dedykowany jest profilom aluminiowym. Nie znajdziemy tutaj tradycyjnych przycisków do ręcznej obsługi. Sterowanie odbywa się bez użycia rąk. Wystarczy wykonać odpowiedni ruch dłoni. Tutaj kluczowa jest odległość - gest powinien być wykonany w odległości około 10 cm od włącznika. W innym przypadku urządzenie nie rozpozna polecenia. Rozjaśnianie oraz ściemnianie światła realizowane jest w pełnym zakresie. Oczywiście również odbywa się to za pomocą ruchów dłoni. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy stawiają na wygodę.

Artykuł sponsorowany

Zobacz również
Komentarze (0)
Zostaw komentarz