Suknie na ten wyjątkowy dzień

Suknie ślubne to jedyny rodzaj stroju, który jest przeznaczony na wyjątkową uroczystość, jaką jest zawarcie związku małżeńskiego. Dzięki różnorodnym, innowacyjnym krojom suknie ślubne, chociaż są zaliczane do tej samej kategorii, zupełnie inaczej wyglądają, co sprawia, że są niekończącą się feerią propozycji.

W Nowej Kolekcji FULARA&ŻYWCZYK 2017 warto zwrócić uwagę między innymi na suknie ślubne, których fason jest określany mianem rybki lub syreny. Ten krój w idealny sposób podkreśla linię bioder, ponieważ na tej wysokości jest wyjątkowo starannie dopasowany. Suknia rozszerza się dopiero poniżej kolan. Nierzadko wykończeniem takiej sukni jest tren, który podkreśla sylwetkę Panny Młodej i sprawia, że wygląda ona niezwykle szczupło i elegancko.

Do sukni ślubnych, które w Nowej Kolekcji 2017 pięknie się prezentują, z całą pewnością można zaliczyć modele o nazwie empire, uszyte z lejących się, jedwabistych tkanin. Suknia jest najczęściej odcinana pod biustem, posiada krótki lub długi rękaw, co jest jednoznaczne z tym, że każda kobieta, której spodoba się ten fason, będzie miała możliwość wyboru ostatecznego kroju.

W Nowej Kolekcji 2017 na uwagę zasługują także suknie ślubne posiadające prosty krój. Charakterystyczną cechą tego modelu jest stosowanie różnego rodzaju sposobów w celu jej dopasowania. Może być wyprofilowana albo za pomocą francuskich cięć, albo poprzez wykorzystanie zaszewek. Jak sama nazwa wskazuje, w tym fasonie suknia nie jest rozszerzana ku dołowi, a linia spódnicy pozostaje prosta. W celu zapewnienia Pannie Młodej komfortu noszenia w kolekcji zastosowano pęknięcia.

Niezależnie od rodzaju wszystkie suknie ślubne powstały z wysokogatunkowych materiałów. Do ich uszycia wykorzystano, takie tkaniny jak atłas, satyna, organza, koronka, tiul, szyfon, muślin, jedwab czy tafta. W połączeniu z koralikami, perełkami czy kryształkami dają niesamowite efekty, pozwalając na stworzenie wykwintnych sukni ślubnych o niepowtarzalnych walorach estetyczno-wizualnych.

W celu nadania sukniom ślubnym wyjątkowego charakteru wykorzystano poza tym różnego rodzaju gipiury, dzięki którym każda suknia ślubna staje się jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna. Niekwestionowaną zaletą wszystkich sukni ślubnych jest ich oryginalność oraz kunsztowny styl.

Nowa Kolekcja 2017 cechuje się misternym wykończeniem wszystkich modeli, a co więcej, niezwykłą kreatywnością zarówno na poziomie powstawania projektu, jak i w czasie jego realizacji. Nie ulega wątpliwości, że suknie ślubne tej klasy można zaliczyć do prawdziwych perełek sztuki krawieckiej. Jedyne w swoim rodzaju, niezmiernie atrakcyjne, wysublimowane modele są lekkie, powiewne, eteryczne, zwiewne, absolutnie wyjątkowe i niepowtarzalne.

Zmieniające się na przestrzeni dziejów trendy nie ominęły także sukni ślubnych. Ich innowacyjne wzornictwo – niezależnie od fasonu – tchnie świeżością i niesamowitym urokiem. Od tych arcydzieł nie sposób oderwać wzroku, ponieważ i w kolekcji, i pojedynczo prezentują się znakomicie. Są to suknie ślubne na miarę XXI wieku. 

Jeżeli szukasz pięknej sukni ślubnej zapraszamy do zapoznanią z ofertą sukien ślubnych FULAFA&ŻYWCZYK na sezon 2017 - www.fularazywczyk.pl/suknie-slubne-cat/

 

Materiał partnera zewnętrznego

Zobacz również
Komentarze (0)
Zostaw komentarz