Smartfony Samsung - idealne dla biznesmanów

Obecnie smartfony pełnią bardzo istotną rolę w naszym życiu. Ich nadrzędne funkcje, czyli dzwonienie i wysyłanie smsów, są teraz tylko jednym z bardzo wielu innych zastosowań tych urządzeń. Dzięki smartfonom możemy w każdej chwili korzystać wygodnie z Internetu. Umożliwiają nam między innymi sprawdzenie prognozy pogody, programu telewizyjnego, kursu walut, czy repertuaru kin i teatrów. Za pomocą smartfonów możemy także dokonywać płatności. Urządzenia te umożliwiają nam także robienie wysokiej jakości zdjęć i nagrywanie filmów. Wśród wielu marek, posiadających w swej ofercie smartfony, na szczególną uwagę zasługuje firma Samsung. Jakie modele tej marki warto wybrać? Co wyróżnia firmę Samsung?

Kilka słów o Samsungu

Samsung Group to jedna z największych południowokoreańskich grup biznesowych, która zrzesza firmy produkcyjne i usługowe działające w wielu branżach oraz instytucje finansowe. Została założona w 1938 roku przez Lee Byung-chula jako firma eksportowa. Wkrótce jednak rozszerzyła swą działalność także na inne dziedziny. W latach 60. XX wieku, firma Samsung weszła w przemysł elektroniczny. Obecnie grupa zrzesza na całym świecie ponad 400 tysięcy pracowników w przemyśle samochodowym, elektronicznym, chemicznym, lotniczym, stoczniowym, w handlu, hotelarstwie, parkach rozrywki, przy projektowaniu i budowie wysokościowców oraz w przemyśle tekstylnym oraz spożywczym. Dzisiaj firma Samsung jest uznawana za lidera w dziedzinie technologii i klasyfikowana, jako jedna z 10 najlepszych światowych marek.

Samsung Galaxy A750

Smartfony Samsung

Firma Samsung posiada w swojej ofercie bardzo wysokiej jakości smartfony, które wyróżniają się zarówno świetnym wyglądem, jak i szerokim zastosowaniem. Jednym z modeli, na który warto zwrócić uwagę jest Samsung Galaxy A750 A7 64GB. To bardzo elegancki, czarny model, który zachwyca swoją smukłą budową i idealnie układa się w dłoni. Krzywizna szkła 2,5D przechodzi płynnie w metalową ramę, co dodaje konstrukcji gracji. Warto zwrócić uwagę na niesamowitą jakość zdjęć, jakie można wykonać przy pomocy tego smartfonu.  Wyróżnia je niezwykły poziom odwzorowania kolorów i detali, balans bieli oraz jasność. To wszystko dzięki potrójnemu aparatowi Galaxy A7 2018. W głównym obiektywie smartfonu znajduje się kamera 24 Mpix f/1.7. Zapewnia ona optymalną jasność kadrów niezależnie od światła. Z kolei dwa pozostałe aparaty zapewniają szeroki kąt 120°, a także funkcję Live Focus. Nie można zapomnieć także o bezpieczeństwie, jakie zapewnia ten model smartfonu. Dzięki czytnikowi linii papilarnych oraz funkcji rozpoznawania twarzy, smartfon Samsung Galaxy A750 A7 64GB pozwoli ci w skuteczny i nowoczesny sposób chronić swoje dane. Kolejnym wartym uwagi modelem jest Samsung Galaxy A7 A750. To wyjątkowy smartfon w szlachetnym, złotym kolorze, który także odznacza się pięknym designem. Wyróżnia go zaawansowany wyświetlacz Infinity. 6-calowa, barwna matryca Super AMOLED mieści się na niemal całej powierzchni przedniego panelu. Zredukowanie ramki do minimum zapewnia przestrzeń do projekcji filmów, rozrywki z grami, oraz wygodnego korzystania z Internetu. Również w wypadku Samsunga Galaxy A7 A750 na uwagę zasługuje bardzo wysoka jakość zdjęć dzięki kamerze 24 Mpix f/1.7 oraz dwóm pozostałym aparatom, które zapewniają szeroki kąt 120°, a także funkcję Live Focus. To urządzenie również zapewni Ci dwa niezawodne, a jednocześnie niezwykle proste sposoby ochrony danych, czyli czytnik linii papilarnych oraz funkcję rozpoznawania twarzy. Smartfony Samsung w konkurencyjnych cenach znajdziesz w sklepie dragonist.pl

Zobacz również
Komentarze (0)
Zostaw komentarz